Lyžařský kurz 2023

Lyžařský kurz 2023

Publikováno: 6.3.2023 Autor(ka): Klára Sieglová

DEN PRVNÍ

Cesta nám pěkně ubíhala za doprovodu zpěvu moderních songů sedmáků. Byli jsme v cíli kolem 14,30. Statečně jsme naložili věci do lanovky a vyjeli do 1900 metrů nad mořem. Ubytovali jsme se, povečeřeli a těšili se na pondělní lyžovačku.

DEN DRUHÝ

Dopoledne jsme se rozlyžovali a rozdělili do družstev. Odpoledne nám nepřálo počasí, vyzkoušeli jsme tak lyžování v bílé mlze, chumelenici, ale nám to nevadilo a vše jsme zvládli. Večer jsme se bavili při módní přehlídce, just dance a zábavné hry kufr.

DEN TŘETÍ

Po probuzení nás čekala čerstvá sněhová nadílka. Lyžování v prašanu bylo odměnou za pondělní mlhu. Všichni účastníci zájezdu udělali v lyžování veliký pokrok. Večerní program byl ve znamení scének z naší školy.

DEN ČTVRTÝ

Dopolední lyžování jsme si skvěle užili. Mrzlo, ranní manšestr, vykukovalo sluníčko, prostě paráda. Po obědě jsme se všichni vydali do města Lienz. Za dvě hodiny rozchodu jsme stačili vykoupit obchody s oblečením (některé modely jsou opravdu cool), posilnit se sladkostmi a jinými dobrotami. Večerním programem bylo kino. Celý den byl prostě prima!

DEN PÁTÝ

Lyžování v proměnlivém počasí patří k pořádnému výcviku. Slunce, mlha, sní a déšť, odpoledne 7 stupňů nad nulou a tající sníh. Lyžování bylo náročné a tak jsme se odměnili horkou čokoládou nebo palačinkou. Večerní program byl ve znamení Talentmánie 2023.

DEN ŠESTÝ

Poslední den lyžovačky, všechny nohy, ruce máme celé, i počasí nám dnes přálo. V osobním volnu jsme zabalili a uklidili binec na pokojích, večer jsme zhodnotili letošní úspěšný lyžařský kurz a zakončili diskotékou.
Děkujeme všem, letošní rok se opravdu povedl.
Tak zase za rok!

 

Více fotografií pod níže uvedeným odkazem

https://www.seifert-melnik.cz/skola/galerie/lyzarsky-vycvik-2023.660