O třídě 5. A

O třídě 5. A

Vítejte ve třídě 5. A

V březnu jsme si zaskákali na trampolínkách v DDM Mělník a slíbili jsme si, že to ještě musíme zopakovat, protože se nám to velice líbilo. Dále jsme dvakrát stihli navštívit zimní stadion, kde jsme někteří stáli na bruslích poprvé, ale i tak jsme to bravůrně zvládli. Také jsme v měsíci březnu vařili a to nejprve domácí hranolky (opravdu jsme je celé vyrobili) a potom puding, moc jsme si pochutnali... mňam, mňam. 

V tomto měsíci jsme navštívili sklárnu v Šemanovicích, kde nás pan Štěpán seznámil jak se pracuje se sklem, bylo to velice zajímavé, každý jsme si mohl vyrobit figurku dle vlastního výběru. 

A co nás čeká dál? Kromě trampolínek plánujeme přespání ve škole, výlet do Prahy, školu v přírodě a další výlety.  

 

 

V prosinci jsme zavítali do muzea, kde byl připraven velice hezký program Advent v proměnách času... V pondělí 6. prosince naši třídu navštívili Mikuláš, čerti a andělé. V pátek 10. prosince jsme vyrazili na výlet do Prahy. Jeli jsme vlakem, navštívili jsme Národní muzeum a cestou jsme se zastavili na Staroměstském náměstí, kde jsme si prohlédli vánoční strom a také jsme zhlédli Orloj. V Národním muzeu se nám nejvíce líbil mamut a minerály, také jsme vytoupali do kupole, odkud byl překrásný výhled na celou Prahu. Tento týden je posledním školním v tomto roce, v pátek si rozdáme dárečky, ochutnáme curkoví a zazpíváme si koledy, které si zpíváme už celý Advent. 

Aktuality

Kalendář akcí