MČR pedagogů - BĚH METROPOLE

Publikováno: 1.9.2022 Autor(ka): Klára Sieglová

Učitelé sportují

Abychom si při našem učitelském povolání udrželi zdravého ducha a dobrou náladu, je potřeba dodržovat zásady správného životního stylu. A k nim patří pravidelné sportování. Někdo chodí do tělocvičen, někdo do fitness, ale nejjednodušší je vzít tenisky a jít si zaběhat.

Na naší škole se několik takových lidí, co pravidelně sportují, našlo, a tak jsme neváhali, dali dohromady 4 štafety po 3 běžcích a zúčastnili se 1. mistrovství České republiky v běhu pedagogů. Mistrovství se konalo v sobotu 27. 8. 2022 v rámci akce Běh Metropole v krásném parku Prahy 13.

Medaili jsme nakonec nezískali, i když to na fotografii tak vypadá. Nejeli jsme tam ani zvítězit, ale hlavně se zúčastnit a poznat kolegy z jiných měst. O to větším překvapením byla jedna z našich štafet, která se umístila na úžasném 4. místě v konkurenci 32 družstev.

Nakonec jsme si řekli, že potrénujeme a příští rok do toho jdeme znovu. Byl to pro nás totiž moc prima den a s kolegy jsme se při této akci lépe poznali.